Objevte tukaní inspirativní prostory.

Uspořádáme vám koncert nebo výstavu. Přednášku či promítačku. Workshop, taneční i rodinnou oslavu. Naše prostory vždy překvapí svou atmosférou.

Co takhle něco podniknout? Zavolejte Ivanovi.

Prostory kavárny

30–80 osob

Koncerty, přednášky, promítačky, výstavy i vernisáže. Prostory kavárny jsou připraveny na všechna dobrodružství. Oslavy a různá setkání jsou samozřejmostí.

Lze využít pódium, ozvučení, projektor nebo flipchart. Akce mohou být včetně obsluhy s občerstvením, případně plnohodnotný catering. Pro výstavy je k dispozici profesionální závěsný systém. Lze vystavovat v prostorách celé kavárny.

Zamluvit termín

Multifunkční sál

45 osob

V patře si projasníte mysl a protáhnete těla na pravidelných hodinách jógy, cvičení pro zdravá záda nebo lekce squaredance. Prostor lze přizpůsobit i na firemní prezentace, školení, workshopy či rodinná setkání.

K dispozici vlastní sprcha a WC. Lze vybavit dataprojektorem a nábytkem. Ozvučení a mikrofony. Po domluvě zajistíme kompletní catering.

Sdílená kancelář

3 osoby

Jste na volné noze a potřebujete kancelář na dva, tři dny v týdnu? Využijte naši sdílenou kancelář vč. malé zasedačky.

Součástí prostor je kuchyňka s rychlovarnou konvicí. Dřez, skříňky, stůl, vysokorychlostní internet a flipchart. Každodenní dávka kávy přímo od mistrů je vám pochopitelně k dispozici.

Momentálně plně obsazeno

Zahrádka (sezónní)

30 osob

Zahrádka je výborná pro menší koncerty, letní promítání filmů a soukromé oslavy. Nebo nás překvapte roztodivnným karnevalem nebo jinou skotačinou. Využijte letních měsíců v centru Valmezu.

Ozvučení, možnost projektoru, Akce mohou být včetně obsluhy a občerstvení, případně lze připravit plnohodnotný catering. Dokonce můžeme rozpálit gril.

Rezervovat zahrádku

Sklepení pro únikovku

20 osob

Pro odvážné máme k dispozici sklepní prostory, kde můžete prožít netradiční dýchánek. Prostory momentálně využívané pro únikovku escape game Valmez.

Myši, vlhko, tma. A když moc budete chtít, můžeme vám přisvítit dataprojektorem včetně ozvučení.

Objednat únikovku

Jak vidíte, prostory jsou výjimečné pro každou příležitost. Rádi vám splníme i ty nejpodivnější roztodivnosti.