Když tukan vaří, zdobí, míchá, fotí.
To prostě chcete!

Máme svůj styl, ale rozhodně nejedeme přes kopírák. Každá akce je pro nás originál. A hlavně. Milujeme výzvy.

Umíme připravit malou rodinnou oslavu, velkou svatbu, firemní prezentaci s večírkem i celý festival. Zajístíme vám občerstvení, ale klidně i vymyslíme program. Meze se nekladou.

Spolupořádáme Zažít Valmez jinak

Kouzlíme nevídané, produkujeme neslýchané. Stačí se jen spojit se šikovnými lidmi.

Jeden peče, druhý fotí, třetí chystá kytky. Potkáte je v kuchyni, za barem nebo u stolu se šálkem kávy. A nakonec zjistíte, že kavárnou projde tolik šikovných lidí, že vlastně dokážeme splnit téměř každé přání.

Objednat akci na klíč v kavárně u Ivana

Tucan na kolech.
Klidně i u vás.

S radostí můžeme oznámit, že se tukaní rodina rozrostla o malého a velkého bráchu. Od letošního léta se můžete těšit na nové bary v podání francouzského elegána „Hyňouše“ a italskou tříkolku Piaggio. Hyňouš je kavárna jak se patří, s kávovarem, točenými nápoji a zvládne i drobné občerstvení. Piaggio je super mobilní mini kavárnička, která projede i nejužšími uličkami a ke svému provozu nepotřebuje elektřinu.

Zamluvit Tucana na kolech

Uvnitř, venku, v oblacích.
Včetně mobiliáře i aparatury.

Když nemůže hora k Tukanovi, musí Tukan k hoře. Dokážeme Vám uspořádat akci i mimo prostory naší kavárny. Svatby, domácí rodinné oslavy, garden party. To pro nás není problém. Seženeme párty stany, dovezeme aparaturu a naše pivo poteče proudem.

Individuální akce domluvíte s Ivanem.