Kafe, kafe a zase kafe. Naše kafe. Ochutnáte?

Pečlivě vybíráme, precizně pražíme a nejraději ochutnáváme.

Srdcem naší alchymistické dílny je pražička Dätgen DR12, na které jedenkrát týdně pražíme 10 kg várky čerstvě sklizené zelené kávy. Pražíme kávy všech regionů a můžete tak ochutnat rozmanité chutě kávového světa. Fascinující svět kávové kultury objevíte na našem nabitém workshopu.

Objednat worshop Cesta kávy

Lítáme v plechu.
Co vy?

Stavte se k nám pro svou vlastní plechovku naplňenou čerstvě upraženou kávou ze všech koutů světa a můžeš lítat s námi. Domů, do kavárny a zase domů. Naše plechovky jsou totiž znovu naplnitelné.

Už máte svou plechovku?

Ty dostaneš plechovku.
Ty dostaneš plechovku!
Všichni dostanou plechovku!

Narozeniny, svátek, Vánoce. U nás vyberete dárek pro každou příležitost. Co třeba plechovky v krásném dárkovém balení? Nebo nový mlýnek na kávu? Dripper? Přijďte se přesvědčit sami, nebo si všechno můžete objednat na našem e-shopu.

Tukaní káva do vaší kavárny.
A to včetně předání know-how a zaškolení personálu.

Máte svoji kavárnu či restauraci nebo rozjíždíte novou provozovnu? Pomůžeme vám vybrat vhodné vybavení, zaškolíme personál a předáme vám užitečné zkušenosti z našeho dlouholetého provozu. Rozhodně se máte na co těšit!

Domluvte si schůzku s Honzou

Udělejte radost svým zaměstnancům a dopřejte jim skvělou kávu.

Pomůžeme vám vybrat vhodnou kávu a naučíme vás o ní pečovat. Kávu vám dodáme v potřebném množství a pravidelném intervalu. Umíme zprostředkovat zážitek s kávou nebo dárkové balíčky pro vaše zaměstnance či partnery.
To vše za individuální ceny.

Nabídku na míru vám připraví Honza