Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

KUCHYNĚ A BAR

Tucan CAFÉ / KUCHYNĚ A BAR

Jak to začalo

Epidemie přišla i k nám! Každá krize však má i druhou stranu mince. Neklesáme na mysli a snažíme se vymyslet, co se získaným časem. A protože neumíme zahálet, rozjeli jsme práce kolem Tucana na několika frontách. Koordinujeme výrobu roušek, doděláváme resty a rozjíždíme stavbu nové pekárničky v kavárně. Každá sranda ale něco stojí, proto se k tobě obracíme o pomoc. Ať už apríl bude aprílem nebo jiným dnem, neopouští nás víra, že se vše vrátí do normálu.

Příběh se začal psát před šesti lety…

Kavárnu by chtěl mít každý. Po absolvování baristického kurzu si Honza Kopřiva nastěhoval svůj první kávovar Rancilio do minikuchyně panelákového 3+1. Nějaký čas obšťastňoval kamarády kávou v domácích podmínkách, ale protože je to muž činu, do půl roku za pomoci svých přátel otevřel první provozovnu blízko autobusového nádraží. Tak vznikl náš Tucan, komunitní kavárna s čítárnou. Něco, co v našem městě ještě nebylo. Když se za 2 roky začali hosté dost mačkat, naskytla se nám příležitost přelétnout i s kavárnou do historického domu U Kašlíků na náměstí ve Valašském Meziříčí. Začaly úvahy, jak co nejlépe využít celý dům, spolu s nimi začalo půl roku dřiny, kdy jsme dávali dům…

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.