Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Ladíme

Kde je muzika, tam to žije. Milujeme chvíle, kdy to nejen místní kapely rozbalí v Tucanovi a odehrají koncert s atmosférou hustou, že by se dala krájet. Hostují u nás jak zavedené kapely, tak třeba úplní nováčci. Někdy je pro ně hraní v Tucanovi dokonce prvním veřejným vystoupením. Protože tu atmosféru máme rádi, přemýšleli jsme, jak začínající umělce podpořit. Často brzdí chuť hrát finanční náročnost techniky. Vlastnit sadu na ozvučení, byť středně velké akce není levná záležitost, stejně jako objednat si na každé pidi vystoupení zvukaře s příslušnou technikou. Jak je to u Tucana dobrým zvykem od myšlenky k činům není daleko.

S radostí vytrubujeme do světa, že jsme sehnali mobilní zvukařskou sadu, kterou si budou moci kapely půjčovat na svá vystoupení. Bude u nás v hnízdišti, a když ji budete potřebovat, stačí si zarezervovat termín. Odkaz na formulář je pod fotkou, stejně jako soupis materiálu k zapůjčení.

Zvuková technika k zapůjčení:

1× mixážní pult + přepravní obal /SOUNDCRAFT Signature 16
14× mikrofon + kabel /LEWITT MTP 250 DM
6× stojan pro mikrofon /
1× radiový vysílač (sada) /AKG WMS40 Mini2 VocalL Set Dual ISM 2/3
4× aktivní reprobedna + stojan + přepravní obal /800w RCF ART 310-A a 1300w MACKIE Thump15A
16× nástrojový kabel

Termín zapůjčení techniky si můžete rezervovat zde.